KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15124187
nr 1512 4187
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad S H Claeson Feuk. Olja på duk, 49x77 cm, yttermått inklusive ram: 68x95 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 december 2022
kl 19:36:23
19/12 17:47:10